Delegacija Sindikata reševalcev v zdravstvu Celje na 3. Kongresu urgentne medicine v Sarajevu.
Člani Sindikata reševalcev v zdravstvu Celje smo se med 15. in 17. majem 2026 udeležili 3. kongresa urgentne medicine (treči kongres hitne medicine), ki je potekal v Sarajevu. Kongres je združil strokovnjake s področja urgentne medicine, tako zunajbolnišnične kot bolnišnične, ...








Člana sindikata reševalcev Tomaž Horvat in Denis Ovčar, sta 3.7.22 zastopala naš Sindikat na kolesarskem maratonu Alpe 130 km in 2000 v.m. v kolesarskem dresu sindikata.