Članom ZSSS – 11. April 2011

Uspeli smo!
Tukaj (priponka) si lahko preberete prvi odziv Zveze svobodnih sindikatov v zvezi z včerajšnjim prepričljivim sporočilom, ki ga je prebivalstvo dalo svoji vladajoči politiki.  Včerajšnji uspeh na referendumu o Zakonu o malem delu je dodatna potrditev, da bomo v Zvezi svobodnih sindikatov, torej njeni člani, tudi v bodoče zagovarjali stališče, da so reforme potrebne, vendar le takšne, ki bodo sprejemljive in pravične za zaposlene, za upokojence…., za  vse prebivalstvo RS.
Še enkrat hvala vsem za aktivno sodelovanje in podporo v naših akcijah ter za udeležbo na referendumu.
Zveza svobodnih sindikatov so njeni člani in vi ste tisti, katerih glas šteje! Včeraj je bil vaš glas odločen in prepričljiv! BRAVO!